6. divise [1935-1938]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 0,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 564 příspěvků vloženo, 2117 editováno a 1803 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

6. divise [1935-1938]

6th Division / 6. Division

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    6. divise 6th Division
    Originální název:
    Original Name:
    6. Division
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.06.1935
    Předchůdce:
    Predecessor:
    6. brigáda 6th Brigade
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.04.1938
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.06.1935-01.04.1938 Spolkové ministerstvo branné moci
    01.06.1935-01.04.1938
    Dislokace:
    Deployed:
    01.06.1935-01.04.1938 Innsbruck, ? /

    Velitel:
    Commander:
    01.06.1935-01.09.1935 Harhammer, Johann (generálmajor)
    01.09.1935-22.12.1936 Beyer, Eugen (generálmajor)
    22.12.1936-01.04.1938 Beyer, Eugen (polní podmaršál)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    01.06.1935-01.04.1938 Eglseer, Karl (plukovník geenrálního štábu)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    -
    -
    Vyznamenání:
    Decorations:
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Die Streitkräfte der Republik Österreich. Wien 1968.
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/75587#585604Verze : 1
    MOD