21. námořní torpédovací, bombardovací a průzkumné křídlo [1943-1944]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

21. námořní torpédovací, bombardovací a průzkumné křídlo [1943-1944]

21st Naval Torpedo Bomber Reconnaissance Wing

    Avatar

    SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO
    21st NAVAL TORPEDO BOMBER RECONNAISSANCE WING
    21. NÁMORNÉ TORPÉDOVACIE, BOMBARDOVACIE A PRIESKUMNÉ KRÍDLO
    Dátum vzniku
    25.10.1943
    Predchodca

    Dátum zániku
    30.06.1944
    Nástupca
    -
    Nadriadené veliteľstvo
    Eastern Fleet
    Dislokácia
    25.10.1943-??.11.1943 Machrihanish
    ??.11.1943-30.06.1944 HMS Illustrious
    Velitelia
    25.10.1943-18.11.1943 Corbet-Milward, N.R. (Lt Cdr)
    18.11.1943-27.02.1944 Boulding, B.E. DSC (Lt Cdr)
    27.02.1944-30.06.1944 Forde, A.J.B. (Lt Cdr, Acting)
    Podřízené telesa
    25.10.1943-30.06.1944 810. peruť FAA
    25.10.1943-30.06.1944 847. peruť FAA
    Pramene

    Literatúra
    David Wragg - Fleet Arm Handbook 1939-1945, Sutton Publishing, ISBN 0-7509-3430-1
    Poznámka

    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/76095#280829Verze : 0
    MOD