Krištofovič, Juraj

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Krištofovič, Juraj

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Krištofovič Krištofovič
    Jméno:
    Given Name:
    Juraj Juraj
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Juraj Krištofovič
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    brigádny generál Brigadier General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    Ing. M.Sc.
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    22.11.1963 Trenčianske Teplice /
    22.11.1963 Trenčianske Teplice /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:


    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    zástupca veliteľa Síl výcviku a podpory (2008-2011)
    náčelník štábu pre podporu operácií GŠ OSSR (2011-2014)
    zástupca veliteľa Pozemných sil (2014-)
    -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    www.mil.sk
    www.acr.army.cz
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/76657#406553Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Krištofovič Krištofovič
    Jméno:
    Given Name:
    Juraj Juraj
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Juraj Krištofovič
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:


    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.1988 Vojenská akadémia A. Zápotockého, odbor vojenské inžinierstvo, Brno
    03.01.1989-10.02.1989 preškoľovací kurz pre náčelníkov tankovej a automobilovej služby, Vojenská akadémia A. Zápotockého, Brno
    DD.MM.2006-29.06.2007 Kurz národnej bezpečnosti, Národná akadémia obrany, Liptovský Mikuláš

    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    16.07.1988 poručík
    01.10.1990 nadporučík
    01.10.1994 kapitán
    01.07.1998 major
    01.07.2002 podplukovník
    01.11.2005 plukovník
    30.06.2007 plukovník gšt.
    02.09.2008 brigádny generál

    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.10.2000-01.07.2002 Velitel : 5. základna tankového materiálu
    01.07.2002-01.07.2004 Velitel : Multifunkční zásobovací základna Západ
    01.12.2007-01.08.2008 Velitel : Velitelství logistiky
    01.10.2011-14.01.2014 Velitel : Štáb pro podporu operací GŠ OS SR


    20.10.1988-31.10.1991 náčelník tankovej a automobilovej služby technickej skupiny 3. delostreleckého pluku
    DD.MM.1992-31.12.1994 náčelník automobilovej služby 3. brigády materiálového zabezpečenia / 3. brigády materiálového zabezpečenia
    31.12.1994-DD.MM.1995 starší dôstojník oddelenia logistiky veliteľstva 3. materiálovej základne
    01.05.1995-DD.09.1995 zástupca náčelníka 3. tankového skladu
    01.10.1995-DD.MM.1997 zástupca veliteľa pre logistiku 5. základne tankového materiálu
    01.09.1997-DD.MM.2000 zástupca veliteľa pre skladovanie a zásobovanie 5. základne tankového materiálu
    01.10.2000-30.06.2004 veliteľ 5. základne tankového materiálu / Multifunkčnej zásobovacej základne ZÁPAD
    DD.07.2004-DD.09.2006 náčelník Spoločného centra materiálového manažmentu Veliteľstva logistiky
    01.12.2007-31.07.2008 veliteľ Veliteľstva logistiky
    01.08.2008-30.09.2011 zástupca veliteľa Síl výcviku a podpory
    01.10.2011-31.01.2014 náčelník štábu pre podporu operácií GŠ OSSR
    01.02.2014-30.04.2014 národný riaditeľ pre vyzbrojovanie - generálny riaditeľ Sekcie modernizácie a podpory MO SR
    01.05.2014-26.06.2014 personálna záloha
    27.06.2014-DD.MM.RRRR zástupca veliteľa Pozemných sil - zástupca veliteľa pre podporu
    01.10.2000-01.07.2002 Commander : 5th Base of Tank Spare Parts
    01.07.2002-01.07.2004 Commander : Multifunctional Supply Base West
    01.12.2007-01.08.2008 Commander : Logistics Command
    01.10.2011-14.01.2014 Commander : Staff for Support Operations of General Staff of Armed Forces of Slovak Republic


    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.2002
    - Čestný odznak ozbrojených sil Slovenské republiky - 2. stupně
    Honour Badge of the Armed Forces of the Slovak Republic 2nd Class
    Čestný odznak ozbrojených síl Slovenskej republiky - 2. stupňa
    -


    DD.MM.2008
    Medaile "Za věrnost Ozbrojeným silám Slovenské republiky" III. stupně
    -
    Medaila "Za vernosť Ozbrojeným silám Slovenskej republiky" III. stupňa
    -


    DD.MM.2008
    Pamětní medaile k 15. výročí vzniku Ozbrojených sil Slovenské republiky
    Commemorative Medal for the 15th anniversary of the Armed Forces of the Slovak Republic
    Pamätná medaila k 15. výročiu vzniku Ozbrojených síl Slovenskej republiky
    -


    DD.MM.2009
    Pamětní medaile ministra obrany SR III. stupně
    Commemorative Medal of the Minister of Defence of the Slovak Republic 3rd Class
    Pamätná medaila ministra obrany SR III. stupňa
    -


    DD.MM.2010
    - Čestný odznak ozbrojených sil Slovenské republiky - 1. stupně
    Honour Badge of the Armed Forces of the Slovak Republic 1st Class
    Čestný odznak ozbrojených síl Slovenskej republiky - 1. stupňa
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.mil.sk
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/76657#406575Verze : 2
    MOD
    Avatar
    ďalšia fotografia:
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/76657#537603Verze : 0
    MOD