Košice-Barca, Letiště

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Košice-Barca, Letiště

Kosice, Airfield

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Košice-Barca, Letiště Kosice, Airfield
    Originální název:
    Original Name:
    Letisko Košice
    Další názvy:
    Other Names:
    N48°39′47″ E21°14′28″
    Obec:
    Municipality:
    Košice Košice
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    48°39'46.195"N 21°14'27.231"E
    Vznik:
    Established:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Velitelé:
    Commanders:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    15.01.1951 15.03.1951 19. letištní správa
    19th Airfield Administration
    26.08.1954 01.09.1992 20. letištní prapor
    20th Air Base Battalion
    01.09.1954 01.10.1957 4. rota leteckých zabezpečovacích prostředků
    4th Air Support Devices Company
    19.10.1954 01.11.1954 7. letecký stíhací pluk
    7th Air Fighter Regiment
    01.11.1954 01.08.1959 7. stíhací letecký pluk
    7th Fighter Air Regiment
    DD.11.1954 DD.MM.1959 Velitelské stanoviště 7. stíhacího leteckého pluku
    Command Post of 7th Fighters Air Regiment
    27.10.1955 01.09.1961 Letka vlečných terčů
    Towed Targets Squadron
    01.10.1957 01.10.1958 4. rota pozemního zabezpečení navigace
    4th Ground Support Navigation Company
    01.10.1958 01.09.1963 4. prapor pozemního zabezpečení navigace
    4th Ground Support Navigation Battalion
    16.06.1959 01.10.1960 24. letecká technická skupina
    24th Air Technical Group
    01.08.1959 31.10.1992 2. letecký školní pluk
    2nd Air School Regiment
    01.09.1961 01.09.1966 Oddíl vlečných terčů
    Towed Targets Detachment
    01.09.1963 01.09.1992 4. prapor radiotechnického zabezpečení
    4th Electronic Support Battalion
    15.10.1968 01.09.1975 Letka vlečných terčů
    Towed Targets Squadron
    15.10.1968 01.10.1970 Výcvikové středisko specialistů letectva
    Air Force Specialist Training Centre
    01.09.1970 01.09.1976 Důstojnická pilotní škola
    Officers Pilot School
    01.03.1973 01.09.1975 Výcvikové středisko specialistů letectva
    Air Force Specialist Training Centre
    28.08.1992 31.12.1992 Školící a výcvikové středisko letectva
    Air Force School and Training Centre
    01.09.1992 31.10.1992 4. prapor letištního a radiotechnického zabezpečení
    4th Air Base and Electronic Support Battalion
    31.10.1992 31.12.1992 5. letecký školní pluk
    5th Air School Regiment
    31.12.1992 31.12.1992 5. letecká základna
    5th Air Base
    01.01.1993 01.11.1995 5. letecký školní pluk
    5th Air School Regiment

    Zánik:
    Cancelled:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.vrtulniky.sk
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/92446#346165Verze : 0