Bruntál, Kasárny

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Bruntál, Kasárny

Bruntál, Barracks

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Bruntál, Kasárny Bruntál, Barracks
    Originální název:
    Original Name:
    Kasárny Bruntál
    Další názvy:
    Other Names:
    Kasárny plukovníka Edmunda Klimka
    Obec:
    Municipality:
    Bruntál Bruntál
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    49°59'27.2"N 17°26'58.6"E
    Vznik:
    Established:
    DD.MM.1938
    DD.MM.RRRR
    Velitelé:
    Commanders:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    DD.01.1938 24.09.1938 Pěší pluk 34
    34th Infantry Regiment
    DD.07.1948 01.04.1951 Pobočný sklad Bruntál
    Auxiliary Store Bruntál
    01.12.1950 01.10.1951 60. pěší prapor
    60th Infantry battalion
    DD.MM.1950 01.09.1951 Pěchotní učiliště
    Infantry Apprentice School
    01.04.1951 01.09.1955 3. sklad leteckého týlu
    3rd Store Air Rear
    01.09.1951 01.10.1955 Vyšší škola důstojníků pěchoty
    Infantry Officer High School
    01.10.1951 01.10.1953 Výcvikový prapor
    Training Battalion
    01.09.1955 01.09.1957 2. pobočka Ústředního leteckého skladu
    2nd Branch Central Air Store
    01.10.1955 01.10.1957 Zdokonalovací škola důstojníků pěchoty
    Infantry Officers Appreciation School
    01.08.1957 01.10.1958 3. ústřední letecký sklad
    3rd Central Air Store
    01.10.1958 01.09.1961 2. sklad technického materiálu
    2nd Store of Technical Material
    01.09.1961 01.09.1965 2. ústřední sklad leteckého technického materiálu
    2nd Central Store of Air Technical Material
    01.09.1965 31.12.1992 2. pobočka ústředního leteckého skladu
    2nd Branch of Central Air Store Air Technical Material
    01.06.1966 DD.10.1968 92. silniční stavební prapor
    92nd Road Construction Battalion
    01.06.1966 DD.10.1968 93. silniční stavební prapor
    93rd Road Construction Battalion


    Zánik:
    Cancelled:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Původní příspěvek Stanislava Vystavěla
    Vojenský ústřední archiv Praha, skupina ČSLA, fond 00000
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/92970#455173Verze : 0
    MOD