Úherčice, Kasárny

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Úherčice, Kasárny

Úherčice, Barracks

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Úherčice, Kasárny Úherčice, Barracks
    Originální název:
    Original Name:
    Kasárny Úherčice
    Další názvy:
    Other Names:
    Sklad pohoných hmot a mazadel
    Obec:
    Municipality:
    Úherčice -
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    49°54'39.859"N 15°39'17.985"E
    Vznik:
    Established:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Velitelé:
    Commanders:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    01.05.1953 01.11.1955 2. týlový sklad leteckých pohonných hmot
    2nd Rear Storage of Aviation Fuel
    01.11.1955 01.10.1956 Ústřední sklad leteckých pohonných hmot
    Central Store of Aviation Fuel
    DD.MM.1955 DD.MM.RRRR 310. strážní rota
    310th Guard Company
    01.10.1956 01.10.1958 1. ústřední sklad leteckých pohonných hmot
    1st Central Store of Aviation Fuel
    01.10.1960 01.09.1961 8. sklad leteckých pohonných hmot
    8th Store Aviation Fuel
    01.09.1961 01.09.1965 8. ústřední sklad pohonných hmot a mazadel
    8th Central Store of Fuels and Lubricants

    Zánik:
    Cancelled:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Vojenský ústřední archiv Praha,
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/92976#348100Verze : 0