Chrast

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Chrast

okres Chrudim

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Chrast Chrast
    Originální název:
    Original Name:
    Chrast
    Další názvy:
    Other Names:
    Chrast u Chrudimi
    Nižší územní celek:
    Lower Administrative Area:
    okres Chrudim District Chrudim
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    49°54'07.382"N 15°56'02.265"E
    Místní části:
    Local Municipalities:
    Chacholice, Chrast, Podlažice, Skála
    První písemná zmínka:
    First Written Reference:
    1318
    Vojenské objekty:
    Military Objects:
    Vznik
    Established
    Zánik
    Cancelled
    Název
    Name
    DD.MM.1948 DD.MM.2000 Chrast, Kasárny
    Chrast, Barracks
    Památky:
    Historical Sights, Places of Interest:
    Kostel Nejsvětější Trojice
    Areál kostela Sv. Martina
    Zámek Chrast
    Budova děkanství
    Socha Sv. Jana Nepomuckého
    Vodárenská věž
    Sýpka
    Památník obětem I. a II. světové války
    Kostel Sv. Markéty s klášteřištěm a bývalým pivovarem
    Kostel Sv. Jana Křtitele
    -
    Muzea:
    Museums:
    Městské muzeum Chrast -
    Osobnosti:
    Personalities:
    -
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    01.02.1952 01.11.1955 1. muniční sklad leteckého týlu
    1st Rear Air Ammunition Store
    01.11.1955 01.08.1957 Ústřední muniční letecký sklad
    Central Store of Air Ammunition
    01.08.1957 01.10.1958 1. ústřední muniční letecký sklad
    1st Central Air Ammunition Store
    01.10.1958 01.09.1961 5. sklad letecké munice
    5th Air Ammunition Store
    01.09.1961 31.08.1965 5. ústřední sklad letecké munice
    5th Central Air Ammunition Store
    01.09.1965 01.09.1969 4. pobočka ústředního leteckého skladu
    4th Branch of Central Air Store
    01.09.1969 01.10.1991 10. armádní sklad letecké munice
    Air Ammunition Store of 10th Army
    01.09.1991 DD.MM.1992 10. sklad letecké munice
    10th Store of Air Ammunition
    Průmyslové podniky:
    Industry:
    -
    Vlajka:
    Banner:
    Znak:
    Coat of Arms:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    portal.gov.cz
    http://www.mestochrast.cz/
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/93016#348215Verze : 2