Jaral del Progreso

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Jaral del Progreso

Jaral del Progreso (MX-GUA)

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Jaral del Progreso Jaral del Progreso
    Originální název:
    Original Name:
    Jaral del Progreso
    Další názvy:
    Other Names:
    hist. - Jaral de la Cruz, Jaral del Valle
    Nižší územní celek:
    Lower Administrative Area:
    - -
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    20°22'18.2778"N 101°03'44.2542"W
    Místní části:
    Local Municipalities:
    Cabecera municipal Jaral del Progreso, Victoria de Cortazar, Santiago Capitiro, San José del Cerrito de Camargo, Hacienda de la Bolsa, Providencia, Zempoala, San José de Ojo Zarco, Los Llanitos, El Molinito, El Armadillo a iné.
    První písemná zmínka:
    First Written Reference:
    1590
    Vojenské objekty:
    Military Objects:
    Památky:
    Historical Sights, Places of Interest:
    Kosotol s farnosťou
    Hlavná obecná záhrada
    Muzea:
    Museums:
    - -
    Osobnosti:
    Personalities:
    Anselmo Ramírez
    José Porcel
    Rafael Ruiz Rivera
    Fulgencio Vargas
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    Průmyslové podniky:
    Industry:
    Vlajka:
    Banner:
    -
    Znak:
    Coat of Arms:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.e-local.gob.mx
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/93032#348290Verze : 0
    MOD