Brož, Miroslav

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Brož, Miroslav

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Brož Brož
    Jméno:
    Given Name:
    Miroslav Miroslav
    Jméno v originále:
    Original Name:
    -
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Plukovník jezdectva Colonel of Calvary
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    12.05.1892 Dobrovice /
    12.05.1892 Dobrovice /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    19.08.1975 Dobrovice /
    19.08.1975 Dobrovice /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Velitel v zastoupení Jezdeckého pluku 4
    Velitel Jezdeckého pluku 2
    Velitel Dragounskeho pluku 2
    Delegated Commander Calvary Regiment No. 4
    Commander Calvary Regiment No.2 „Sibiřský“
    Commander Dragoon regiment No.2 „Sibiřský“
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    Příslušník vojenské jednotky „Česká družina“. -
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    Vlastní archiv
    Vojenský ústřední archív Praha - www.vuapraha.army.cz
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/93099#348653Verze : 0
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Brož Brož
    Jméno:
    Given Name:
    Miroslav Miroslav
    Jméno v originále:
    Original Name:
    -
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    01.09.1920-31.08.1921 Ústřední jezdecký ústav, Hranice
    15.10.1930-20.07.1931 Kurs pro velitele vojskových těles, Praha
    01.09.1920-31.08.1921 Ústřední jezdecký ústav, Hranice
    15.10.1930-20.07.1931 Kurs pro velitele vojskových těles, Praha
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    02.12.1927 major
    04.07.1929 podplukovník
    22.12.1936 plukovník
    02.12.1927 Major
    04.07.1929 Lieutenant Colonel
    22.12.1936 Colonel
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    06.08.1931-18.09.1933 Velitel : II. korouhev jezdeckého pluku 4
    00.01.1934-00.01.1936 Velitel : Jezdecký pluk 2
    01.01.1936-22.12.1936 Velitel : Dragounský pluk 2
    22.12.1936-24.09.1938 Velitel : Dragounský pluk 2
    06.08.1931-18.09.1933 Commander : 2nd Guidon of the 4th Cavalry Regiment
    00.01.1934-00.01.1936 Commander : 2nd Cavalry Regiment
    01.01.1936-22.12.1936 Commander : 2nd Dragoon Regiment
    22.12.1936-24.09.1938 Commander : 2nd Dragoon Regiment
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Medaile vítězství
    Victory Medal
    Medaile vítězství
    -


    DD.MM.RRRR
    Československá revoluční medaile
    Czechoslovak Revolutionary Medal
    Československá revoluční medaile
    -


    MM.DD.RRRR
    Československý válečný kříž 1914-1919
    Czechoslovak War Cross 1914-1919
    Československý válečný kříž 1914-1919
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Vlastní archiv
    Vojenský ústřední archív Praha - www.vuapraha.army.cz
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/93099#562730Verze : 0
    MOD