Štěpánov

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Štěpánov

okr. Olomouc

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Štěpánov Stepanov
    Originální název:
    Original Name:
    Štěpánov
    Další názvy:
    Other Names:
    Stefanau
    Nižší územní celek:
    Lower Administrative Area:
    okres Olomouc Olomouc District
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    49°40'44.00"N 17°12'59.00"E
    Místní části:
    Local Municipalities:
    Štěpánov
    Březce
    Moravská Huzová
    První písemná zmínka:
    First Written Reference:
    -
    Vojenské objekty:
    Military Objects:
    Vznik
    Established
    Zánik
    Cancelled
    Název
    Name
    DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR Štěpánov, Kasárny
    Štěpánov, Barracks
    Památky:
    Historical Sights, Places of Interest:
    -
    Muzea:
    Museums:
    - -
    Osobnosti:
    Personalities:
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    01.04.1951 01.09.1955 5. sklad leteckého týlu
    5th Store Air Rear
    01.09.1955 01.08.1957 Ústřední letecký sklad
    Central Air Store
    01.08.1957 01.10.1958 4. ústřední letecký sklad
    4th Central Air Store
    01.10.1958 01.09.1961 3. sklad technického materiálu
    3rd Store of Technical Material
    01.09.1961 01.09.1965 3. ústřední sklad leteckého technického materiálu
    3rd Central Store of Air Technical Material
    01.09.1965 31.12.1992 Ústřední letecký sklad
    Central Air Store
    DD.11.1975 31.12.1992 1. pobočka ústředního leteckého skladu leteckého technického materiálu
    1st Branch of Central Air Store Air Technical Material
    DD.MM.1999 30.06.2004 Ústřední základna zbraní a zbraňových systémů
    Weapons and Weapon Systems Central Base
    01.07.2004 30.06.2013 Základna opravovaného materiálu
    Repaired Material Base
    Průmyslové podniky:
    Industry:
    Vlajka:
    Banner:
    Znak:
    Coat of Arms:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://goo.gl/h0fR7w
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/93110#497865Verze : 0
    MOD