Chalchicomula de Sesma

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Chalchicomula de Sesma

Chalchicomula de Sesma (MX-PUE)

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Chalchicomula de Sesma Chalchicomula de Sesma
    Originální název:
    Original Name:
    Chalchicomula de Sesma
    Další názvy:
    Other Names:
    nahuatl - studdňa kde sa darí zeleným kameňom
    hist. - San Andrés Chalchicomula
    Nižší územní celek:
    Lower Administrative Area:
    Estado de Puebla Puebla State
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    18°00'38.81"N 97°27'00.00"W
    Místní části:
    Local Municipalities:
    Cabecera municipal Ciudad Serdán, San Francisco Cuautlancingo, San Miguel Ocotenco, Ahuatepec, San Juan los Arcos, Santa Maria Techachalco, Temamatla, El Veladero, Canoas Altas, Jesus Nazareno, Las Palmas, Los Ricardos, Maravillas, San Martin Ojo de Agua, La Gloria
    První písemná zmínka:
    First Written Reference:
    1522
    Vojenské objekty:
    Military Objects:
    Památky:
    Historical Sights, Places of Interest:
    Kostol s farnosťou Jesús de las Tres Caídas
    Palác miestneho zastupiteľstva
    Dom Irineo Valenciu
    Dom Sesmos
    Dom Magnolia
    Dom Díaza Ordaza
    Divadlo Manuela M. Floresa
    Aquadukt
    Zvyšky vicekráľovských haciend Santa Ana, La Concepción, San Diego, San Cayetano a Santa Inés
    Muzea:
    Museums:
    Regionálne múzeum Chalchicomula de Sesma Chalchicomula de Sesma Regional Museum
    Osobnosti:
    Personalities:
    Rodrigo de Vivero
    José Antonio Jiménez de las Cuevas
    Antonio Sesma Alencastre
    Manuel Robles Pezuela
    Ramón Sesma y Sesma
    Mariano Castillero
    Juan Nepomuceno Rossainz
    Hilario Galicia
    Manuel M. Flores
    Carlos B. Zetina
    Guillermo Tristchrler C.
    Agustín de la Cueva
    Luis Altamirano y Bulnes
    Basilio Bulnes
    Rafael Alducín
    Julio Delgado Corona
    Pedro Jofle
    Gustavo Diaz Ordaz
    Gonzalo Pacheco Navarro
    Melquiades Morales Flores
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    Průmyslové podniky:
    Industry:
    Vlajka:
    Banner:
    -
    Znak:
    Coat of Arms:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.municipio.gob.mx/wb/ELOCALNew/enciclo_pue
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/93320#349432Verze : 0
    MOD