Velitelství polních myslivců I [1943-1945]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 364 příspěvků vloženo, 1656 editováno a 278 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Velitelství polních myslivců I [1943-1945]

1st Field Jaeger Commando / Feldjäger-Kommandos I

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Velitelství polních myslivců I 1st Field Jaeger Commando
    Originální název:
    Original Name:
    Feldjäger-Kommandos I
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    25.12.1943
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    08.05.1945
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    25.12.1943-08.05.1945 Vojenský okruh I
    25.12.1943-08.05.1945 1st Military District
    Dislokace:
    Deployed:
    25.12.1943-DD.MM.RRRR Königsberg, ? /

    Velitel:
    Commander:
    25.12.1943-08.05.1945 Müller, Ernst (General der Flieger)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( ? )
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    -
    -
    Vyznamenání:
    Decorations:
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de




    upravil: FiBe (12-MAR-2016)
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/10055#30556Verze : 2
    MOD
    Avatar
    Velitel:
    General der Flieger Ernst Müller (1.9. 1944 - 5.2. 1945)
    General der Artillerie Willi Moser (5.2. 1945 - 8.5. 1945)


    Operace:
    Východní fronta (09/ 1944 - 05/ 1945)
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/10055#30558Verze : 0
    MOD