Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 338 příspěvků vloženo, 1421 editováno a 321 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Unger, Friedrich von

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Unger von Unger
    Jméno:
    Given Name:
    Friedrich Friedrich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Friedrich von Unger
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    12.10.1885 Berlín /
    112.10.1885 Berlin /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.1972 Celle /
    DD.MM.1972 Celle /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel, 196. pěší divize Commander, 196th Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/107927#383750Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Unger von Unger
    Jméno:
    Given Name:
    Friedrich Friedrich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Friedrich von Unger
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    20.10.1905 Leutnant
    18.04.1913 Oberleutnant
    27.01.1915 Hauptmann
    01.02.1934 Major
    01.04.1939 Oberstleutnant
    01.02.1942 Oberst
    01.08.1944 Generálmajor
    20.10.1905 Leutnant
    18.04.1913 Oberleutnant
    27.01.1915 Hauptmann
    01.02.1934 Major
    01.04.1939 Oberstleutnant
    01.02.1942 Oberst
    01.08.1944 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    DD.06.1944-15.09.1944 Velitel : 196. pěší divize
    25.03.1943-DD.03.1945 Náčelník štábu : XXXIII. armádní sbor
    31.03.1945-05.04.1945 Velitel : XXXIII. armádní sbor

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    25.03.1943-DD.03.1945 Chief of Staff : XXXIII Army Corps
    DD.06.1944-15.09.1944 Commander : 196th Infantry Division
    31.03.1945-05.04.1945 Commander : XXXIII Army Corps

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/107927#464430Verze : 0
    MOD