Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 362 příspěvků vloženo, 1397 editováno a 382 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Libějice

okr. Tábor

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Libějice Libejice
    Originální název:
    Original Name:
    Libějice
    Další názvy:
    Other Names:
    Libějovice
    Nižší územní celek:
    Lower Administrative Area:
    okres Tábor Tabor District
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    49°22'43.23"N 14°37'33.83"E
    Místní části:
    Local Municipalities:
    -
    První písemná zmínka:
    First Written Reference:
    1379
    Vojenské objekty:
    Military Objects:
    Památky:
    Historical Sights, Places of Interest:
    -
    Muzea:
    Museums:
    - -
    Osobnosti:
    Personalities:
    Datum *
    Date *
    Datum †
    Date †
    Fotografie
    Photo
    Jméno
    Name
    Stát
    Country
    27.03.1866   Březina, Václav
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    Průmyslové podniky:
    Industry:
    Vlajka:
    Banner:
    -
    Znak:
    Coat of Arms:
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    portal.gov.cz
    www.libejice.cz
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/113955#406567Verze : 1
    Avatar
    (Založeno během linkování)
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/113955#397071Verze : 0