Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 236 příspěvků vloženo, 1066 editováno a 278 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

43. stíhací peruť [1991-1994]

43rd Fighter Squadron

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    43. stíhací peruť 43rd Fighter Squadron
    Originální název:
    Original Name:
    43rd Fighter Squadron
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    26.09.1991
    Předchůdce:
    Predecessor:
    43. taktická stíhací peruť 43 Tactical Fighter Squadron
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.01.1994
    Nástupce:
    Successor:
    43. stíhací peruť 43rd Fighter Squadron
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    26.09.1991-19.12.1991 21. operační skupina
    19.12.1991-01.01.1994 3. operační skupina
    26.09.1991-19.12.1991 21st Operations Group
    19.12.1991-01.01.1994 3rd Operations Group
    Dislokace:
    Deployed:
    26.09.1991-01.01.1994 Anchorage, Elmendorf AFB

    Velitel:
    Commander:
    26.09.1991-31.08.1992 Catton, John J. Jr. (Lieutenant Colonel)
    31.08.1992-28.05.1993 Craig, Robert G. (Lieutenant Colonel)
    28.05.1993-01.01.1994 Vandendries, John E. Jr. (Lieutenant Colonel)
    Výzbroj:
    Armament:
    26.09.1991-DD.MM.1993 F-15 Eagle
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/114468#398527Verze : 0