Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 311 příspěvků vloženo, 950 editováno a 303 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Hažín

okr. Michalovce

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Hažín Hazin
    Originální název:
    Original Name:
    Hažín
    Další názvy:
    Other Names:
    Ogesun, Kysgesu, Noghgesun, Ighazasgeswn, Ighazaslangesun, Ogesun, Gesun, Gese, Gezeny, Gészeny, Geszény, Hassín, Hažín
    Nižší územní celek:
    Lower Administrative Area:
    okres Michalovce Michalovce District
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    48°45'06.78"N 22°01'10.10"E
    Místní části:
    Local Municipalities:
    -
    První písemná zmínka:
    First Written Reference:
    1336
    Vojenské objekty:
    Military Objects:
    Památky:
    Historical Sights, Places of Interest:
    -
    Muzea:
    Museums:
    - -
    Osobnosti:
    Personalities:
    Rodisko: genmjr. Ing. Milan Maxim
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    Průmyslové podniky:
    Industry:
    Vlajka:
    Banner:
    Znak:
    Coat of Arms:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.e-obce.sk, www.hazin.ocu.sk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/115114#400244Verze : 0
    MOD