Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 305 příspěvků vloženo, 1174 editováno a 311 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Laškovce

okr. Michalovce

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Laškovce Laskovce
    Originální název:
    Original Name:
    Laškovce
    Další názvy:
    Other Names:
    (1324) Lack, (1349) Losk, (1380) Lask, (1437) Lwskolcz, (1773) Laskowcze, (1808) Lasskowce, maďarsky Lask.
    Rorany v roku 1715 sú uvedené ako samota.
    Nižší územní celek:
    Lower Administrative Area:
    okres Michalovce Michalovce District
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    48°42'02.62"N 21°50'59.44"E
    Místní části:
    Local Municipalities:
    -
    První písemná zmínka:
    First Written Reference:
    1324
    Vojenské objekty:
    Military Objects:
    Památky:
    Historical Sights, Places of Interest:
    Kostol gréckokatolícky barokovo-klasicistický z konca 18. storočia, obnovený a rozšírený v roku 1922
    Muzea:
    Museums:
    - -
    Osobnosti:
    Personalities:
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    Průmyslové podniky:
    Industry:
    Vlajka:
    Banner:
    -
    Znak:
    Coat of Arms:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.e-obce.sk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/115215#400458Verze : 0
    MOD