Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 358 příspěvků vloženo, 1082 editováno a 335 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Stará Voda

okr. Gelnica

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Stará Voda Stara Voda
    Originální název:
    Original Name:
    Stará Voda
    Další názvy:
    Other Names:
    Óvíz (maďarsky)
    Altwasser (nemecky)
    Nižší územní celek:
    Lower Administrative Area:
    okres Gelnica Gelnica District
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    48°47'58.14"N 20°40'30.9."E
    Místní části:
    Local Municipalities:
    -
    První písemná zmínka:
    First Written Reference:
    1828
    Vojenské objekty:
    Military Objects:
    Památky:
    Historical Sights, Places of Interest:
    Rímskokatolícky kostol
    Muzea:
    Museums:
    - -
    Osobnosti:
    Personalities:
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    Průmyslové podniky:
    Industry:
    Vlajka:
    Banner:
    Znak:
    Coat of Arms:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.staravoda.sk/
    http://www.e-obce.sk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/115494#400943Verze : 0
    MOD