Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 243 příspěvků vloženo, 1039 editováno a 281 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

17. prapor (Durhamský lehký pěší pluk) Paradesantního pluku [1947-1967]

17th Battalion (Durham Light Infantry), The Parachute Regiment

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    17. prapor (Durhamský lehký pěší pluk) Paradesantního pluku 17th Battalion (Durham Light Infantry), The Parachute Regiment
    Originální název:
    Original Name:
    17th Battalion (Durham Light Infantry), The Parachute Regiment
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    DD.10.1947
    Předchůdce:
    Predecessor:
    9. prapor Durhamského lehkého pěšího pluku 9th Battalion, The Durham Light Infantry
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.04.1967
    Nástupce:
    Successor:
    4. (dobrovolnický) prapor Paradesantního pluku 4th (Volunteer) Battalion, The Parachute Regiment
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    DD.10.1947-01.04.1967 Paradesantní pluk
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR The Parachute Regiment
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

    Velitel:
    Commander:
    DD.10.1947-01.10.1958 Andrews Bradford, Thomas (Captain)
    01.10.1958-01.10.1963 Swinburne, Hugh Leslie (Lieutenant Colonel)
    01.10.1963-01.04.1967 Cohen, Clifford Theodore (Lieutenant)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:

    DD.10.1947-01.04.1967 Velenie
    DD.10.1947-01.04.1967 ?

    DD.10.1947-01.04.1967 Command
    DD.10.1947-01.04.1967 ?
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.regiments.org
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/115842#401759Verze : 0
    MOD