Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 243 příspěvků vloženo, 1039 editováno a 281 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Schöbel, Otto

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schöbel Schöbel
    Jméno:
    Given Name:
    Otto Otto
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Otto Schöbel
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    22.08.1894 Vídeň /
    22.08.1894 Vienna /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    24.09.1979 Vídeň
    24.09.1979 Vienna
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/116695#463083Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schöbel Schöbel
    Jméno:
    Given Name:
    Otto Otto
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Otto Schöbel
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.08.1914 Leutnant
    01.05.1915 Oberleutnant
    01.01.1921 Hauptmann
    25.09.1928 Major
    10.06.1933 Oberstleutnant
    19.12.1936 Oberst
    15.03.1938 Oberstleutnant (wehrmacht)
    01.01.1939 Oberst
    01.10.1941Generálmajor
    01.08.1914 Leutnant
    01.05.1915 Oberleutnant
    01.01.1921 Hauptmann
    25.09.1928 Major
    10.06.1933 Oberstleutnant
    19.12.1936 Oberst
    15.03.1938 Oberstleutnant (wehrmacht)
    01.01.1939 Oberst
    01.10.1941 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    05.10.1940-16.01.1941 Náčelník štábu : Letecká armáda 1
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Náčelník štábu : Letecká župa Holandsko
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Náčelník štábu : Letecká župa XVII

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    05.10.1940-16.01.1941 Chief of Staff : 1st Air Fleet
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Chief of Staff : Air Region Holland
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Chief of Staff : 17th Air Region

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/116695#463084Verze : 0
    MOD