Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 340 příspěvků vloženo, 1084 editováno a 422 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Hodnosti udělené v roce 1947

1947

    Avatar

    Příjmení a jméno, titul
    Surname, Name and Title
    Hodnost
    Rank
    Datum a místo narození
    Date and Place of Birth
    Datum a místo úmrtí
    Date and Place of Decease
    Datum udělení hodnosti
    Date of Appointment
    Bartík Josef generál
    General
    30.06.1897 Stachy 18.05.1968 Praha 19.02.1947


    Beneš Bededikt brigádní generál
    Brigade General
    13.06.1891 Hradiště 19.02.1947


    Beneš Josef, JUDr. generál justiční služby
    General of the Law Service
    08.02.1890 Příbram 19.02.1947


    Beránek Josef divisní generál
    Division General
    26.02.1892 Poštorná 05.11.1978 Dobříš 19.02.1947


    Borský František brigádní generál
    Brigade General
    06.02.1899 Sándorfa 24.11.1986 Nitra 19.02.1947


    Brož Jaroslav brigádní generál
    Brigade General
    15.10.1898 Prostějov 19.07.1979 Brno 19.02.1947


    Bulandr Rudolf brigádní generál
    Brigade General
    13.11.1896 Kobylníky 15.05.1967 Praha 19.02.1947


    Danielovič Vojtech generál intendantstva
    General of the Intendant Service
    14.07.1894 Eperjes 01.09.1955 Praha 19.02.1947


    Dastich František brigádní generál
    Brigade General
    28.09.1895 Hejčín 16.02.1964 19.02.1947


    Eret Josef brigádní generál
    Brigade General
    30.10.1892 Červený Hrádek 15.03.1973 19.02.1947


    Esteřák Evžen, JUDr. generál justiční služby
    General of the Law Service
    23.05.1891 Olomouc 01.07.1947


    Ferjenčík Mikuláš, MVDr. generál šéf veterinář
    Chef-General of the Veterinary Service
    05.12.1904 Garamszécs 04.03.1988 Littleton 19.02.1947


    Firt Leopold, MUDr. generál zdravotnictva
    General of the Medical Service
    25.06.1894 Sestrouň 09.02.1968 Praha 19.02.1947


    Fusek Alexander brigádní generál
    Brigade General
    07.02.1895 Rakov 19.02.1947


    Havel František brigádní generál
    Brigade General
    04.07.1896 Mlýny 23.09.1977 19.02.1947


    Heřman Jan brigádní generál
    Brigade General
    06.12.1889 23.11.1972 Praha 19.02.1947


    Holubek Albín brigádní generál
    Brigade General
    29.05.1895 Teplice 11.07.1948 Praha 19.02.1947


    Hrabovský Jaroslav brigádní generál
    Brigade General
    23.08.1895 Petřvald 07.03.1951 Mírov 19.02.1947


    Ingr Sergej armádní generál
    Army General
    02.09.1894 Vlkoš 17.06.1956 Paris 07.09.1947


    Janda Jaroslav, PhMr. generál lékárnictva
    General of the Pharmacy Service
    21.12.1889 Mnichovo Hradiště 19.02.1947


    Kalla Josef brigádní generál
    Brigade General
    14.03.1895 Malé Číčovice 24.11.1948 Praha 19.02.1947


    Klapálek Karel armádní generál
    Army General
    26.05.1893 Nové Město nad Metují 19.11.1984 Praha 19.02.1947


    Klesnil Bedřich brigádní generál
    Brigade General
    15.09.1894 Holešov 19.02.1947


    Klimša Eduard brigádní generál
    Brigade General
    09.12.1893 Brušperk 19.02.1947


    Kopřiva Jaroslav generál justiční služby
    General of the Law Service
    19.02.1947


    Korbel Samuel, JUDr. generál justiční služby
    General of the Law Service
    26.04.1909 Lesnoje 01.08.1997 Momington 19.02.1947


    Koutňák Josef, JUDr. divisní generál
    Division General
    06.09.1890 Uherské Hradiště 22.10.1963 Praha 19.02.1947


    Kováč Vojtech, Ing. generál stavebnictva
    General of the Building Service
    21.02.1900 Zólyom 20.09.1983 Bratislava 19.02.1947


    Kristín Jozef brigádní generál
    Brigade General
    18.01.1897 Nemsó 24.04.1970 Bratislava 19.02.1947


    Kudláček Čeněk divisní generál
    Division General
    19.07.1896 České Budějovice 13.02.1967 Syracuse 19.02.1947


    Kulfánek František, JUDr. generál justiční služby
    General of the Law Service
    01.02.1888 Kojetín 01.11.1947 Praha 19.02.1947


    Kuna Pavol brigádní generál
    Brigade General
    18.01.1895 Verbic 04.05.1982 Levoča 19.02.1947


    Lichner Viliam brigádní generál
    Brigade General
    20.10.1902 Besztercebánya 23.11.1977 Bratislava 19.02.1947


    Liška Alois armádní generál
    Army General
    20.11.1895 Zborčí 07.02.1977 London 19.02.1947


    Marko Jozef brigádní generál
    Brigade General
    08.06.1904 Szelincs 22.05.1981 Bratislava 19.02.1947


    Menčík Břetislav, JUDr. generál justiční služby
    General of the Law Service
    29.12.1884 19.02.1947


    Nosko Július brigádní generál
    Brigade General
    08.06.1907 Tiszolc 05.09.1986 Plzeň 19.02.1947


    Novák Zdeněk armádní generál
    Army General
    02.04.1891 Paskov 23.10.1988 Zadní Třebáň 19.02.1947


    Paškan Ján, MUDr. generál zdravotnictva
    General of the Medical Service
    27.01.1897 Martonháza 01.09.1989 Bratislava 19.02.1947


    Pelich Antonín generál intendantstva
    General of the Intendant Service
    19.04.1894 Sedlec 19.02.1947


    Perko Emil brigádní generál
    Brigade General
    03.07.1905 Eperjes 27.08.1984 Banská Bystrica 19.02.1947


    Polášek Alois generál intendantstva
    General of the Intendant Service
    19.06.1891 Bílovec 19.02.1947


    Procházka Jaroslav, JUDr. brigádní generál
    Brigade General
    26.06.1897 Plzeň 07.08.1980 Praha 19.02.1947


    Schejbal Josef brigádní generál
    Brigade General
    19.06.1898 Hum 1956 19.02.1947


    Smetánka Rudolf brigádní generál
    Brigade General
    01.01.1887 Trojovice 14.09.1958 19.02.1947


    Starkoč Oskar brigádní generál
    Brigade General
    04.02.1893 19.02.1947


    Širica Michal divisní generál
    Division General
    01.02.1894 Smrecsán 18.07.1970 Bratislava 19.02.1947


    Škvařil Josef, MUDr. generál zdravotnictva
    General of the Medical Service
    15.04.1901 Brno 13.02.1979 Praha 19.02.1947


    Šlapák František, JUDr. generál justiční služby
    General of the Law Service
    1893 19.07.1965 19.02.1947


    Štěpánský Karel brigádní generál
    Brigade General
    11.11.1891 25.03.1982 19.02.1947


    Tichý Oldřich brigádní generál
    Brigade General
    30.01.1898 Nechanice 05.06.1990 Praha 19.02.1947


    Trebichavský Ivan, JUDr. generál justiční služby
    General of the Law Service
    23.04.1910 Trencsén 16.09.1973 Montreal 19.02.1947


    Trejbal Josef, Ing. generál technické zbrojní služby
    General of the Technical Ordnance Service
    20.04.1893 Bukovec 19.02.1947


    Vančura Jan, JUDr. generál justiční služby
    General of the Law Service
    02.06.1895 Čáslav 19.02.1947


    Vejmelka Rudolf brigádní generál
    Brigade General
    19.01.1895 Kuří 01.03.1968 Ondřejov 19.02.1947


    Vesel Mirko brigádní generál
    Brigade General
    23.05.1893 Zólyom 06.06.1976 Weil der Stadt 19.02.1947


    Winterstein Otto, JUDr. generál justiční služby
    General of the Law Service
    01.12.1901 Všeradice 01.07.1947


    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/116728#403672Verze : 1
    MOD