Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 305 příspěvků vloženo, 1174 editováno a 311 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

7. prapor Královského Sussexského pluku [1914-1919]

7th Battalion of the Royal Sussex Regiment

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    7. prapor Královského Sussexského pluku 7th Battalion of the Royal Sussex Regiment
    Originální název:
    Original Name:
    7th Battalion of the Royal Sussex Regiment
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    12.08.1914
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    DD.04.1919
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    12.08.1914-DD.MM.1919 Královský Sussexský pluk
    DD.MM.1914-11.11.1918 26. brigáda 12 východní divize
    11.11.1918-DD.04.1919 36. brigáda 12 východní divize
    12.08.1914-DD.MM.1919 The Royal Sussex Regiment
    DD.MM.1914-11.11.1918 26th Brigade of the12th (Eastern) Division
    11.11.1918-DD.04.1919 36th Brigade of the 12th (Eastern) Division
    Dislokace:
    Deployed:
    12.08.1914-DD.MM.1914 Chichester
    DD.MM.1914-DD.10.1914 Sobroan Barracks, Colchester
    DD.10.1914-DD.12.1914 Shorncliffe
    DD.12.1914-DD.03.1915 Folkestone
    DD.03.1915-DD.05.1915 Ramillies Barracks, Aldershot
    31.05.1915-DD.MM.RRRR ?, Francia, Flámsko ,

    Velitel:
    Commander:
    19.08.1914-24.07.1916 Osborn, W. L. (Lieutenant Colonel)
    24.07.1916-05.08.1916 Osborne, G. F. (Captain)
    05.08.1916-09.10.1916 Carr, H. A. (Lieutenant Colonel)
    09.10.1916-05.07.1917 Sansom, A. J. (Lieutenant Colonel)
    05.07.1917-07.08.1917 Osborne, G. F. (Major)
    07.08.1917-24.07.1918 Impey, G. H. (Lieutenant Colonel)
    30.07.1918-04.04.1919 Thomson, A. L. (Lieutenant Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:

    12.08.1914-DD.04.1919 Velenie
    12.08.1914-DD.04.1919 ?

    12.08.1914-DD.04.1919 Command
    12.08.1914-DD.04.1919 ?
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    battlefields1418.50megs.com/7sussex.htm
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/117074#404590Verze : 0
    MOD
    Avatar
    Sumár strát praporu počas najdôležitejších operácii ktorých sa zúčastnil



    Bitva / BattleDatum / DateDôstojníci / Officers KIADôstojníci / Officers WIAďalšie hodnosti / Other ranks KIAďalšie hodnosti / Other ranks WIASpolu dôstojníci / Total Officers
    Spolu ostatné hodnosti / Total Other Ranks
    Hohenzollern Craters 03-04.3.19164535 1759210
    Ovillers 07-08.7.1916813134 30621440
    Pozières 30.07-05.6.1916556315110214
    Guedecourt 01-08.10.191625411347175
    Arras 05-13.04.1917-462904152
    Scarpe 03-04.05.191715551006155
    Monchy 25.07.1917112962291
    Cambrai 20-30.11.191735651818246
    Aveluy Wood 26-28.03.19182448686116
    Bouzincourt 05-06.04.19181142852127
    Morlancourt 07-13.08.1918685717814235
    Fricourt/Mametz 22-26.08.19181535756110
    Nurlu 05.09.1918231160571
    Epephy 18-24.09.19188106618418250



    zdroj
    battlefields1418.50megs.com/7sussex.htm
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/117074#404600Verze : 0
    MOD