Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 325 příspěvků vloženo, 892 editováno a 234 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Hůrky, Radiolokační stanoviště

Hůrky, Radar Station

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Hůrky, Radiolokační stanoviště Hůrky, Radar Station
    Originální název:
    Original Name:
    Radiolokační stanoviště Hůrky
    Další názvy:
    Other Names:
    Radiolokační stanoviště Nová Bystřice
    Obec:
    Municipality:
    Nová Bystřice Nová Bystřice
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    49°2'47.794"N 15°8'34.376"E
    Vznik:
    Established:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Velitelé:
    Commanders:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    DD.05.1956 01.10.1958 7. radiotechnická hláska
    7th Electronic post of 155th Electronic Regiment
    01.10.1958 01.07.1966 318. radiotechnická hláska
    318th Electronic post of 155th Electronic Regiment

    Zánik:
    Cancelled:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Kóta Křížový vrch, 701 m .n. m.
    -
    Zdroje:
    Sources:
    www.mapy.cz, www.vojenstvi.cz, www.valka.cz, Vlastní archiv
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/119047#409036Verze : 0