Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 243 příspěvků vloženo, 1039 editováno a 281 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Velitelství dělostřelectva IV. sboru [1947-1951]

IV Corps Artillery Command

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Velitelství dělostřelectva IV. sboru IV Corps Artillery Command
    Originální název:
    Original Name:
    Velitelství dělostřelectva IV. sboru
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.10.1947
    Předchůdce:
    Predecessor:
    Velitelství dělostřelectva V. sboru V Corps Artillery Command
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.01.1951
    Nástupce:
    Successor:
    Velitelství dělostřelectva 1. sboru 1st Corps Artillery Command
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.10.1947-01.01.1951 IV. sbor
    01.10.1947-15.09.1950 Velitelství dělostřelectva 3. oblasti
    15.09.1950-01.01.1951 Velitelství dělostřelectva 2. vojenského okruhu
    25.05.1945-01.01.1951 IV Corps
    25.05.1945-15.09.1950 3rd Area Artillery Command
    15.09.1950-01.01.1951 Artillery Command of the 2nd Military District
    Dislokace:
    Deployed:
    01.10.1947-01.01.1951 Brno, kasárny /

    Velitel:
    Commander:
    DD.10.1950-DD.07.1951 Boček, Alois (Brigádní generál)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Vojenský ústřední archív Praha, fond Sbor IV
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/119285#409877Verze : 0
    MOD