Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 232 příspěvků vloženo, 1086 editováno a 276 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Velitelství dělostřelectva VIII. sboru [1945-1947]

VIII Corps Artillery Command

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Velitelství dělostřelectva VIII. sboru VIII Corps Artillery Command
    Originální název:
    Original Name:
    Velitelství dělostřelectva VIII. sboru
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    22.06.1945
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.10.1947
    Nástupce:
    Successor:
    Velitelství dělostřelectva VI. sboru VI Corps Artillery Command
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    22.06.1945-01.10.1947 VIII. sbor
    22.06.1945-01.10.1947 Velitelství dělostřelectva 4. oblasti
    22.06.1945-01.10.1947 VIII Corps
    22.06.1945-01.10.1947 4th Area Artillery Command
    Dislokace:
    Deployed:
    22.06.1945-01.10.1947 Banská Bystrica, kasárny /

    Velitel:
    Commander:
    DD.08.1945-01.10.1947 Hluchý, Jakub (Plukovník)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.10.1945-01.12.1945 8. dělostřelecká brigáda

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.10.1945-01.12.1945 8th Artillery Brigade

    Manually added items:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    -
    -
    Vyznamenání:
    Decorations:
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Ústredný vojenský archív Bratislava
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/119290#409882Verze : 1
    MOD