Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 406 příspěvků vloženo, 1513 editováno a 409 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Zapletal, Bruno

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Zapletal Zapletal
    Jméno:
    Given Name:
    Bruno Bruno
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Bruno Zapletal
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:

    Hodnost:
    Rank:
    generál šéf intendantstva Chief-General of the Intandant Service
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    14.03.1903 Valašské Meziříčí / 14.03.1903 Valašské Meziříčí /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    06.11.1976 Valašské Meziříčí / 06.11.1976 Valašské Meziříčí /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)

    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    Vojenský ústřední archiv Praha, fond Kvalifikační listiny vojenských osob
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/123664#421139Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Zapletal Zapletal
    Jméno:
    Given Name:
    Bruno Bruno
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Bruno Zapletal
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.1921-DD.MM.1923 Vojenská akademie
    DD.MM.1921-DD.MM.1923 Vojenská akademie
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.10.1946 generál intendantstva
    18.10.1948 generál šéf intendantstva
    25.10.1946 generál intendantstva
    18.10.1948 generál šéf intendantstva
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    15.05.1945-12.06.1945 Velitel : III. odbor (intendanční) Ministerstva národní obrany
    12.06.1945-25.10.1946 Velitel : III. odbor (intendanční) Ministerstva národní obrany
    25.10.1946-18.10.1948 Velitel : III. odbor (intendanční) Ministerstva národní obrany
    18.10.1948-DD.05.1950 Velitel : III. odbor (intendanční) Ministerstva národní obrany

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    15.05.1945-12.06.1945 Commander : III Section (Intendance Service) of Ministry of National Defence
    12.06.1945-25.10.1946 Commander : III Section (Intendance Service) of Ministry of National Defence
    25.10.1946-18.10.1948 Commander : III Section (Intendance Service) of Ministry of National Defence
    18.10.1948-DD.05.1950 Commander : III Section (Intendance Service) of Ministry of National Defence

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Vojenský ústřední archiv Praha, fond Kvalifikační listiny vojenských osob
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/123664#554769Verze : 0
    MOD