Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 390 příspěvků vloženo, 1850 editováno a 350 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Armádní generál [1953-1992]

Army General

    Avatar
     
    Název hodnosti:
    Name of the Rank:
    armádní generál Army General
    Generálská skupina:
    Generals Group:
    - -
    Datum vzniku:
    Established:
    12.06.1953
    Předchůdce:
    Preceding Rank:
    armádní generál Army General
    Datum zániku:
    Abolished:
    31.12.1992
    Nástupce:
    Succeeding Rank:
    armádní generál / armádny generál Army General / General of the Army
    Hodnost vyšší:
    Higher Rank:
    - -
    Hodnost nižší:
    Lower Rank:
    generálplukovník Colonel-General
    Hodnost obdobná:
    Equivalent Rank:
    - -
    Počet udělení:
    Number of Appointments:
    7
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/123802#421488Verze : 0
    MOD
    Avatar

    Příjmení a jméno, titul
    Surname, Name and Title
    Hodnost
    Rank
    Datum a místo narození
    Date and Place of Birth
    Datum a místo úmrtí
    Date and Place of Decease
    Datum udělení hodnosti
    Date of Appointment
    Čepička Alexej
    JUDr.
    armádní generál
    Army General
    18.08.1910
    Kroměříž
    30.09.1990
    Dobříš
    12.06.1953


    Dzúr Martin
    Ing.
    armádní generál
    Army General
    12.07.1919
    Ploštin
    15.01.1985
    Praha
    01.05.1972


    Lomský Bohumír
    Ing.
    armádní generál
    Army General
    22.04.1914
    České Budějovice
    18.06.1982
    Praha
    05.11.1959


    Rytíř Otakar
    Ing.
    armádní generál
    Army General
    26.03.1913
    Vysoké Mýto
    06.05.1979
    Ostrava
    01.05.1966


    Svoboda Ludvík


    armádní generál
    Army General
    25.11.1895
    Hroznatín
    20.09.1979
    Praha
    12.06.1953


    Vacek Miroslav
    Ing.
    armádní generál
    Army General
    29.08.1935
    Kolín
    -


    01.05.1990


    Václavík Milan
    Ing.
    armádní generál
    Army General
    31.03.1928
    Predmier
    02.01.2007
    Tábor
    01.10.1986


    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/123802#421489Verze : 1
    MOD