Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 404 příspěvků vloženo, 1088 editováno a 369 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Fort Mero

Zwischenwerk Mero

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Fort Mero Fort Mero
    Originální název:
    Original Name:
    Zwischenwerk Mero
    Další názvy:
    Other Names:
    Forte Mero
    Obec:
    Municipality:
    Vermiglio Vermiglio
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    46°16'31.82"N 10°37'34.18"E
    Fotografie nebo nákres:
    Photo or Sketch:
    Druh objektu:
    Sort of Object:
    uzávěrový fort Barrier Fort
    Typ objektu:
    Type of Object:
    srub blockhouse
    Vyšší pevnostní celek:
    Upper Fortress Complex:
    Pevnostní uzávěr Tonale Fortress Barrier Tonale
    Zahájení stavby:
    Start of Construction:
    DD.MM.1905
    Dokončení stavby:
    Completion of Construction:
    DD.MM.1912
    Výzbroj:
    Armament:
    8x 8mm těžký kulomet M-7 8x 8mm Heavy Machine Gun M-7
    Posádka:
    Crew:
    cca 50 mužů
    Bojové využití:
    Combat Use:
    DD.MM.1915-DD.MM.1918 1. světová válka
    DD.MM.1915-DD.MM.1918 1st World War
    Současný stav:
    Current Condition:
    zřícenina ruin
    Přístupnost:
    Accessibility:
    volně přístupno open free
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.stidy.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/123933#421880Verze : 0
    MOD