Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 334 příspěvků vloženo, 1058 editováno a 344 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Fort Carriola

Werk Carriola

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Fort Carriola Fort Carriola
    Originální název:
    Original Name:
    Werk Carriola
    Další názvy:
    Other Names:
    Werk Strada
    Obec:
    Municipality:
    Pieve di Bono Pieve di Bono
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    45°56'22.91"N 10°39'22.65"E
    Fotografie nebo nákres:
    Photo or Sketch:
    Druh objektu:
    Sort of Object:
    uzávěrový fort Barrier Fort
    Typ objektu:
    Type of Object:
    pancéřový fort Armored Fort
    Vyšší pevnostní celek:
    Upper Fortress Complex:
    Pevnostní uzávěr Lardaro Fortress Barrier Lardaro
    Zahájení stavby:
    Start of Construction:
    DD.MM.1908
    Dokončení stavby:
    Completion of Construction:
    DD.MM.1915
    Výzbroj:
    Armament:
    4x 10cm věžová houfnice M-9
    2x 6cm kasematní kanón M-99
    20x 8mm těžký kulomet M-7
    4x 10cm Tower Howitzer M-9
    2x 6cm Casemate Cannon M-99
    20x 8mm Heavy Machine Gun M-7
    Posádka:
    Crew:
    3+122
    Bojové využití:
    Combat Use:
    DD.MM.1915-DD.MM.1918 1. světová válka
    DD.MM.1915-DD.MM.1918 1st World War
    Současný stav:
    Current Condition:
    zřícenina ruin
    Přístupnost:
    Accessibility:
    nepřístupno closed for public
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.trentinograndeguerra.it
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/123989#422127Verze : 0
    MOD