Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 536 příspěvků vloženo, 1313 editováno a 843 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Fort Corno

Werk Corno

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Fort Corno Fort Corno
    Originální název:
    Original Name:
    Werk Corno
    Další názvy:
    Other Names:
    Forte Corno
    Obec:
    Municipality:
    Praso Praso
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    45°57'45.20"N 10°38'49.55"E
    Fotografie nebo nákres:
    Photo or Sketch:
    Druh objektu:
    Sort of Object:
    uzávěrový fort Barrier Fort
    Typ objektu:
    Type of Object:
    pancéřový fort Armored Fort
    Vyšší pevnostní celek:
    Upper Fortress Complex:
    Pevnostní uzávěr Lardaro Fortress Barrier Lardaro
    Zahájení stavby:
    Start of Construction:
    DD.MM.1883
    Dokončení stavby:
    Completion of Construction:
    DD.MM.1890
    Výzbroj:
    Armament:
    3x 10cm věžová houfnice M-5
    6x 12cm kanon M 80
    2x 8mm těžký kulomet M-7
    3x 10cm Tower Howitzer M-5
    6x 12cm Cannon M 80
    2x 8mm Heavy Machine Gun M-7
    Posádka:
    Crew:
    ?
    Bojové využití:
    Combat Use:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Současný stav:
    Current Condition:
    chátrající fallen into disrepair
    Přístupnost:
    Accessibility:
    neznámý unknown
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.trentinograndeguerra.it
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/123990#422128Verze : 0
    MOD