Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 469 příspěvků vloženo, 1168 editováno a 790 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Zander, Konrad

generál letectva

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Zander Zander
    Jméno:
    Given Name:
    Konrad Konrad
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Konrad Zander
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generál letectva General of the Flyers
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    09.03.1883 Kolberg /
    09.03.1883 Kolberg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    03.02.1947 Lešněvo /
    03.02.1947 Leshnevo /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124075#422564Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Zander Zander
    Jméno:
    Given Name:
    Konrad Konrad
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Konrad Zander
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    22.04.1902 námořní praporčík
    29.09.1904 námořní poručík
    19.07.1906 námořní nadporučík
    25.04.1912 kapitánporučík
    08.03.1920 korvetní kapitán
    01.04.1926 fregatní kapitán
    01.10.1928 námořní kapitán
    01.10.1932 kontradmirál
    01.03.1935 generálmajor
    01.04.1935 generálporučík
    01.10.1936 generál letectva
    22.04.1902 Ensign
    29.09.1904 Lieutenant of Sea
    19.07.1906 Senior Lieutenant of Sea
    25.04.1912 Lieutenant Captain
    08.03.1920 Corvette Captain
    01.04.1926 Frigate Captain
    01.10.1928 Captain of Sea
    01.10.1932 Rear Admiral
    01.03.1935 Major General
    01.04.1935 Lieutenant General
    01.10.1936 General of the Flyers
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.04.1934-12.10.1937 Velitel : Letecký okruh VI
    12.10.1937-04.02.1938 Velitel : Letecký okruh 6
    04.02.1938-01.02.1939 Velitel : Mořské velitelství letectva
    15.10.1942-15.03.1943 Velitel : Letecký štáb Krym
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Letecké velitelství Jih

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.04.1934-12.10.1937 Commander : VI Air District
    12.10.1937-04.02.1938 Commander : 6th Air District
    04.02.1938-01.02.1939 Commander : Air Force Command Sea
    15.10.1942-15.03.1943 Commander : Air Staff Crimea
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : Air Command South

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Čestný kříž světové války 1914-1918 pro bojovníky
    Honor Cross of World War 1914-18 for Combatants
    Ehrenkreuz des Weltkrieges 1914 – 1918 für Frontkämpfer
    -


    MM.DD.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124075#422565Verze : 0
    MOD