Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 385 příspěvků vloženo, 1055 editováno a 361 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Falkenstein, Sigismund von

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Falkenstein von Falkenstein
    Jméno:
    Given Name:
    Sigismund Sigismund
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Sigismund von Falkenstein
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    14.09.1903 Münster /
    14.09.1903 Münster /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    02.06.1972 Bückeburg /
    02.06.1972 Bückeburg /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124078#459508Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Falkenstein von Falkenstein
    Jméno:
    Given Name:
    Sigismund Sigismund
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Sigismund von Falkenstein
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.12.1925 Leutnant
    01.07.1928 Oberleutnant
    01.04.1934 Hauptmann
    01.04.1937 Major
    01.07.1940 Oberstleutnant
    01.04.1942 Oberst
    01.10.1943 Generálmajor
    01.03.1957 brigádny generál (Bundeswehr)
    01.09.1915 Leutnant
    01.04.1925 Oberleutnant
    01.04.1930 Hauptmann
    01.12.1935 Major
    01.06.1938 Oberstleutnant
    01.12.1940 Oberst
    01.07.1944 Major General
    01.03.1957 Brigadier General (Bundeswehr)
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.10.1939-31.05.1940 Velitel : I. skupina Bombardovací eskadry 27
    01.11.1943-03.02.1944 Náčelník štábu : Velitelství letectva Střed
    05.02.1944-12.05.1944 Náčelník štábu : Letecká armáda Říše
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : 3. letecká divize

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.10.1939-31.05.1940 Commander : 1st Group of the 27th Bomber Wing
    01.11.1943-03.02.1944 Chief of Staff : Air Force Command Centre
    05.02.1944-12.05.1944 Chief of Staff : Air Fleet Empire
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : 3rd Air Division

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    12.07.1943
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124078#459509Verze : 0
    MOD