Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 499 příspěvků vloženo, 1234 editováno a 802 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Fort Albuso

Fort Albuso / Straßensperre Albuso

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Fort Albuso Fort Albuso
    Originální název:
    Original Name:
    Straßensperre Albuso
    Další názvy:
    Other Names:
    Fort Buso
    Obec:
    Municipality:
    Predazzo Predazzo
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    46°18'22.74"N 11°42'02.61"E
    Fotografie nebo nákres:
    Photo or Sketch:
    Druh objektu:
    Sort of Object:
    uzávěrový fort Barrier Fort
    Typ objektu:
    Type of Object:
    silniční uzávěr Road Barrier
    Vyšší pevnostní celek:
    Upper Fortress Complex:
    Pevnostní uzávěr Paneveggio Fortress Barrier Paneveggio
    Zahájení stavby:
    Start of Construction:
    DD.MM.1895
    Dokončení stavby:
    Completion of Construction:
    DD.MM.1896
    Výzbroj:
    Armament:
    4x 12cm kanón M-61 4x 12cm Cannon M-61
    Posádka:
    Crew:
    4+134
    Bojové využití:
    Combat Use:
    DD.MM.1915-DD.MM.1918 1. světová válka
    DD.MM.1915-DD.MM.1918 1st World War
    Současný stav:
    Current Condition:
    zachovalý well maintained
    Přístupnost:
    Accessibility:
    nepřístupno closed for public
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.trentinograndeguerra.it
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124325#425202Verze : 0
    MOD
    Avatar
    Fort Albuso stojí dnes v areálu vodní elektrárny na říčce Travignolo, nad hrází přehradní nádrže jezera Lago Forte Buso...
    Zdroj: vlastní
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124325#425199Verze : 0
    MOD