Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 469 příspěvků vloženo, 1168 editováno a 790 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Fort Moena

Werk Moena

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Fort Moena Fort Moena
    Originální název:
    Original Name:
    Werk Moena
    Další názvy:
    Other Names:
    Werk Someda
    Obec:
    Municipality:
    Moena Moena
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    46°22'35.37"N 11°40'16.84"E
    Fotografie nebo nákres:
    Photo or Sketch:
    Druh objektu:
    Sort of Object:
    uzávěrový fort Barrier Fort
    Typ objektu:
    Type of Object:
    pancéřový fort Armored Fort
    Vyšší pevnostní celek:
    Upper Fortress Complex:
    Pevnostní uzávěr Moena Fortress Barrier Moena
    Zahájení stavby:
    Start of Construction:
    DD.MM.1897
    Dokončení stavby:
    Completion of Construction:
    DD.MM.1900
    Výzbroj:
    Armament:
    2x 12cm kanón M-96
    2x 15cm houfnice M-99
    4x 8mm těžký kulomet M-7/12
    2x 12cm Cannon M-96
    2x 15cm Howitzer M-99
    4x 8mm Heavy Machine Gun M-7/12
    Posádka:
    Crew:
    4+146
    Bojové využití:
    Combat Use:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Současný stav:
    Current Condition:
    chátrající fallen into disrepair
    Přístupnost:
    Accessibility:
    nepřístupno closed for public
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.trentinograndeguerra.it
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124386#423709Verze : 0
    MOD