Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 535 příspěvků vloženo, 1310 editováno a 843 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Fort la Corte

Werk la Corte

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Fort la Corte Fort la Corte
    Originální název:
    Original Name:
    Werk la Corte
    Další názvy:
    Other Names:
    Forte la Corte
    Obec:
    Municipality:
    Livinallongo Col di Lana Livinallongo Col di Lana
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    46°29'48.46"N 11°55'35.05"E
    Fotografie nebo nákres:
    Photo or Sketch:
    Druh objektu:
    Sort of Object:
    uzávěrový fort Barrier Fort
    Typ objektu:
    Type of Object:
    pancéřový fort Armored Fort
    Vyšší pevnostní celek:
    Upper Fortress Complex:
    Pevnostní uzávěr Buchenstein Fortress Barrier Buchenstein
    Zahájení stavby:
    Start of Construction:
    DD.MM.1897
    Dokončení stavby:
    Completion of Construction:
    DD.MM.1900
    Výzbroj:
    Armament:
    2x 15cm věžový moždíř M-80
    4x 12cm kanon s min.střílnou M-96
    6x 8mm těžký kulomet M-7/12
    2x 15cm Tower Mortar M-80
    4x 12cm Cannon with the minimal Loophole M-96
    6x 8mm Heavy Machine Gun M-7/12
    Posádka:
    Crew:
    5+167
    Bojové využití:
    Combat Use:
    DD.MM.1915-DD.MM.1918 1. světová válka
    DD.MM.1915-DD.MM.1918 1st World War
    Současný stav:
    Current Condition:
    chátrající fallen into disrepair
    Přístupnost:
    Accessibility:
    nepřístupno closed for public
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.trentinograndeguerra.it
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124387#423710Verze : 0
    MOD
    Avatar
    Další malebná zřícenina...
    Zdroj: vlastní foto
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124387#425209Verze : 0
    MOD
    Avatar
    Vlastní zdroj fotografií
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124387#488578Verze : 0
    Avatar
    Vlastní zdroj fotografií

    Kaponiéra

    Kaponiéra

    Kaponiéra
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124387#488580Verze : 0
    Avatar
    Vlastní zdroj fotografií
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124387#488581Verze : 0
    Avatar
    Vlastní zdroj fotografií

    Dlouhá, strmá podzemní chodba do kaponiéry.

    Dlouhá, strmá podzemní chodba do kaponiéry.

    Dlouhá, strmá podzemní chodba do kaponiéry.

    Kaponiéra

    Kaponiéra
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124387#488584Verze : 0