Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 521 příspěvků vloženo, 1330 editováno a 812 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Fort Hensel "A"

Werk Hensel "A"

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Fort Hensel "A" Fort Hensel "A"
    Originální název:
    Original Name:
    Werk Hensel "A"
    Další názvy:
    Other Names:
    Werk Malborgeth
    Obec:
    Municipality:
    Malborghetto Malborghetto
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    46°30'27.60"N 13°27'14.10"E
    Fotografie nebo nákres:
    Photo or Sketch:
    Druh objektu:
    Sort of Object:
    uzávěrový fort Barrier Fort
    Typ objektu:
    Type of Object:
    pancéřový fort Armored Fort
    Vyšší pevnostní celek:
    Upper Fortress Complex:
    Pevnostní uzávěr Malborgeth Fortress Barrier Malborgeth
    Zahájení stavby:
    Start of Construction:
    DD.MM.1881
    Dokončení stavby:
    Completion of Construction:
    DD.MM.1882
    Výzbroj:
    Armament:
    2x 17cm moždíř
    2x 10cm věžová houfnice M-5
    2x 15cm kanón s min. střílnou M-80
    4x 9cm kanón M-75/96
    7x 8mm těžký kulomet M-7/12
    2x 17cm Mortar
    2x 10cm Tower Howitzer M-5
    2x 15cm Cannon with the minimal Loophole M-80
    4x 9cm Cannon M-75/96
    7x 8mm Heavy Machine Gun M-7/12
    Posádka:
    Crew:
    ?
    Bojové využití:
    Combat Use:
    DD.MM.1915-DD.MM.1918 1. světová válka
    DD.MM.1915-DD.MM.1918 1st World War
    Současný stav:
    Current Condition:
    nepatrné zbytky small relics
    Přístupnost:
    Accessibility:
    volně přístupno open free
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.fortificazioni.net/
    http://fortifikace.bloguje.cz/


    Rekonstrukce Werku Hensel. Nahoře Werk Hensel A, pod ním Werk Hensel B. Zdroj: http://www.ars-cartae.com/siteo/reviews/fsg/book1.htm
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124469#423885Verze : 0
    MOD