Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 385 příspěvků vloženo, 1054 editováno a 361 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Fort Raibl

Straßensperre Raibl See

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Fort Raibl Fort Raibl
    Originální název:
    Original Name:
    Straßensperre Raibl See
    Další názvy:
    Other Names:
    Werk Raibl See
    Obec:
    Municipality:
    Tarvisio Tarvisio
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    46°25'11.88"N 13°33'40.02"E
    Fotografie nebo nákres:
    Photo or Sketch:
    Druh objektu:
    Sort of Object:
    uzávěrový fort Barrier Fort
    Typ objektu:
    Type of Object:
    silniční uzávěr Road Barrier
    Vyšší pevnostní celek:
    Upper Fortress Complex:
    Pevnostní uzávěr Raibl-Predil  Fortress Barrier Raibl-Predil 
    Zahájení stavby:
    Start of Construction:
    DD.MM.1885
    Dokončení stavby:
    Completion of Construction:
    DD.MM.1897
    Výzbroj:
    Armament:
    6x 9cm kanón M-75/96
    4x 8mm těžký kulomet M-7/12
    6x 9cm Cannon M-75/96
    4x 8mm těžký kulomet M-7/12
    Posádka:
    Crew:
    4+138
    Bojové využití:
    Combat Use:
    DD.MM.1915-DD.MM.1918 1. světová válka
    DD.MM.1915-DD.MM.1918 1st World War
    Současný stav:
    Current Condition:
    zřícenina ruin
    Přístupnost:
    Accessibility:
    volně přístupno open free
    Poznámka:
    Note:
    -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.fortificazioni.net/
    http://fortifikace.bloguje.cz/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124473#423889Verze : 0
    MOD