Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 521 příspěvků vloženo, 1330 editováno a 812 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Fort Predil

Werk Predil

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Fort Predil Fort Predil
    Originální název:
    Original Name:
    Werk Predil
    Další názvy:
    Other Names:
    Depot Predil
    Obec:
    Municipality:
    Bovec Bovec
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    46°25'15.28"N 13°35'17.97"E
    Fotografie nebo nákres:
    Photo or Sketch:
    Druh objektu:
    Sort of Object:
    uzávěrový fort Barrier Fort
    Typ objektu:
    Type of Object:
    silniční uzávěr Road Barrier
    Vyšší pevnostní celek:
    Upper Fortress Complex:
    Pevnostní uzávěr Raibl-Predil  Fortress Barrier Raibl-Predil 
    Zahájení stavby:
    Start of Construction:
    DD.MM.1848
    Dokončení stavby:
    Completion of Construction:
    DD.MM.1850
    Výzbroj:
    Armament:
    - -
    Posádka:
    Crew:
    -
    Bojové využití:
    Combat Use:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Současný stav:
    Current Condition:
    chátrající fallen into disrepair
    Přístupnost:
    Accessibility:
    volně přístupno open free
    Poznámka:
    Note:
    Roku 1898 změněn na skladiště. In 1898 changed to the warehouse.
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.fortificazioni.net/
    http://fortifikace.bloguje.cz/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124476#423900Verze : 0
    MOD
    Avatar
    Vlastní zdroj fotografií.


    Werk Predil se skládá ze dvou částí.
    Z nízkého bateriového objektu přímo u silnice a dvoupatrového objektu nad ním.
    U silnice se nachází pomník kapitána Hermanna, který padl za napoleonských válek s posádkou dřevěného blokhausu, který stál na tomto místě.

    Horní budova

    Horní budova

    Horní budova

    Horní budova

    Dolní budova
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124476#488486Verze : 0
    Avatar
    Vlastní zdroj fotografií.


    Werk Predil se skládá ze dvou částí.
    Z nízkého bateriového objektu přímo u silnice a dvoupatrového objektu nad ním.
    U silnice se nachází pomník kapitána Hermanna, který padl za napoleonských válek s posádkou dřevěného blokhausu, který stál na tomto místě.

    Dolní budova

    Dolní budova

    Dolní budova

    Pomník kapitána Hermanna

    Pomník
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124476#488487Verze : 0