Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 535 příspěvků vloženo, 1310 editováno a 843 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Fort Flitscher Klause

Werk Flitscher Klause

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Fort Flitscher Klause Fort Flitscher Klause
    Originální název:
    Original Name:
    Werk Flitscher Klause
    Další názvy:
    Other Names:
    Fort Kluže
    Obec:
    Municipality:
    Bovec Bovec
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    46°21'39.18"N 13°35'23.59"E
    Fotografie nebo nákres:
    Photo or Sketch:
    Druh objektu:
    Sort of Object:
    uzávěrový fort Barrier Fort
    Typ objektu:
    Type of Object:
    silniční uzávěr Road Barrier
    Vyšší pevnostní celek:
    Upper Fortress Complex:
    Pevnostní uzávěr Flitsch  Fortress Barrier Flitsch 
    Zahájení stavby:
    Start of Construction:
    DD.MM.1881
    Dokončení stavby:
    Completion of Construction:
    DD.MM.1882
    Výzbroj:
    Armament:
    4x 12cm kanón s min. střílnou M-80
    2x 9cm kanón M-60
    8x 8mm těžký kulomet M-7/12
    4x 12cm Cannon with the minimal Loophole M-80
    2x 9cm Cannon M-60
    8x 8mm Heavy Machine Gun M-7/12
    Posádka:
    Crew:
    3+176
    Bojové využití:
    Combat Use:
    DD.MM.1915-DD.MM.1918 1. světová válka
    DD.MM.1915-DD.MM.1918 1st World War
    Současný stav:
    Current Condition:
    zachovalý well maintained
    Přístupnost:
    Accessibility:
    přístupno v návštěvních hodinách open during visiting hours
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.fortificazioni.net/
    http://fortifikace.bloguje.cz/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124478#423903Verze : 0
    MOD
    Avatar
    Vlastní zdroj fotografií
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124478#488483Verze : 0
    Avatar
    Vlastní zdroj fotografií
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124478#488484Verze : 0
    Avatar
    Vlastní zdroj fotografií


    Fort Flitscher Klause dnes přetvořený na museum.
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124478#488485Verze : 0