Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 499 příspěvků vloženo, 1234 editováno a 802 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Schilffarth, Ludwig

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schilffarth Schilffarth
    Jméno:
    Given Name:
    Ludwig Ludwig
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ludwig Schilffarth
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    22.11.1894 Mainstockheim /
    22.11.1894 Mainstockheim /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    10.02.1966 Mnichov /
    10.02.1966 Munich /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    veliteľ VI. protilietadlového zboru Commander of the VI. Flak-Corps
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124589#424146Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schilffarth Schilffarth
    Jméno:
    Given Name:
    Ludwig Ludwig
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ludwig Schilffarth
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    15.03.1918 Leutnant
    01.03.1922 Oberleutnant
    01.02.1927 Hauptmann
    01.10.1934 Major
    01.04.1937 Oberstleutnant
    01.04.1939 Oberst
    01.02.1942 Generálmajor
    01.02.1944 Generálporučík
    15.03.1918 Leutnant
    01.03.1922 Oberleutnant
    01.02.1927 Hauptmann
    01.10.1934 Major
    01.04.1937 Oberstleutnant
    01.04.1939 Oberst
    01.02.1942 Major General
    01.02.1944 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.09.1941-20.01.1943 Velitel : 1. protiletadlová dělostřelecká divize
    26.02.1944-31.10.1944 Velitel : 4. protiletadlová dělostřelecká divize
    15.11.1944-20.02.1945 Velitel : Generál protiletadlového dělostřelectva při letecké župě VI
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : VI. protiletadlový dělostřelecký sbor
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Velitelství protivzdušné obrany 1

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.09.1941-20.01.1943 Commander : 1st Anti-Aircraft Artillery Division
    26.02.1944-31.10.1944 Commander : 4th Anti-Aircraft Artillery Division
    15.11.1944-20.02.1945 Commander : General of the Anti-Aircraft Artillery with the 6th Air Region
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : VI Anti-Aircraft Artillery Corps
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : 1st Air Defence Command

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    MM.DD.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124589#424147Verze : 0
    MOD