Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 521 příspěvků vloženo, 1330 editováno a 812 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Kressmann, Erich

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kressmann Kressmann
    Jméno:
    Given Name:
    Erich Erich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Erich Kressmann
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    01.09.1891 Hofgeismar /
    01.09.1891 Hofgeismar /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    24.01.1945 Küstrin /
    24.01.1945 Küstrin /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    veliteľ 1. divízie protilietadlového delostrelectva Commander of 1st Anti-aircraft Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    Padol v boji. Killed in action.
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    www.oocities.org
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124595#424164Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kressman Kressman
    Jméno:
    Given Name:
    Erich Erich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Erich Kressman
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    16.06.1913 Leutnant
    18.08.1918 Oberleutnant
    28.03.1920 Hauptmann
    20.06.1921 Polizei-Hauptmann
    23.03.1932 Polizei-Major
    01.05.1935 Major
    01.08.1937 Oberstleutnant
    01.03.1939 Oberst
    01.02.1942 Generálmajor
    01.02.1944 Generálporučík
    16.06.1913 Leutnant
    18.08.1918 Oberleutnant
    28.03.1920 Hauptmann
    20.06.1921 Polizei-Hauptmann
    23.03.1932 Polizei-Major
    01.05.1935 Major
    01.08.1937 Oberstleutnant
    01.03.1939 Oberst
    01.02.1942 Major General
    01.02.1944 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.06.1940-10.08.1941 Velitel : Protiletadlová dělostřelecká brigáda II
    01.11.1943-DD.02.1944 Velitel : 11. protiletadlová dělostřelecká divize
    10.02.1944-05.11.1944 Velitel : 1. protiletadlová dělostřelecká divize
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Velící generál pro protiletadlový dělostřelecký výcvik

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.06.1940-10.08.1941 Commander : 2nd Anti-Aircraft Artillery Brigade
    01.11.1943-DD.02.1944 Commander : 11th Anti-Aircraft Artillery Division
    10.02.1944-05.11.1944 Commander : 1st Anti-Aircraft Artillery Division
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : Commanding General of Anti-Aircraft Artillery Training

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124595#458848Verze : 0
    MOD