Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 368 příspěvků vloženo, 1038 editováno a 353 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Baterie Monte Brione (severní)

Northern Battery Monte Brione / Nordbatterie Monte Brione

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Baterie Monte Brione (severní) Northern Battery Monte Brione
    Originální název:
    Original Name:
    Nordbatterie Monte Brione
    Další názvy:
    Other Names:
    Forte San Alessandro 
    Obec:
    Municipality:
    Riva del Garda Riva del Garda
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    45°53'28.54"N 10°52'25.30"E
    Fotografie nebo nákres:
    Photo or Sketch:
    Druh objektu:
    Sort of Object:
    dělostřelecký fort Artillery Fort
    Typ objektu:
    Type of Object:
    opevněná dělostřelecká baterie
    Fortified Artillery Battery
    Vyšší pevnostní celek:
    Upper Fortress Complex:
    Pevnost Riva Fortress Riva
    Zahájení stavby:
    Start of Construction:
    DD.MM.1880
    Dokončení stavby:
    Completion of Construction:
    DD.MM.1881
    Výzbroj:
    Armament:
    4x 12cm kanón M 61
    4x 12cm Cannon M-61
    Posádka:
    Crew:
    ?
    Bojové využití:
    Combat Use:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Současný stav:
    Current Condition:
    nepatrné zbytky small relics
    Přístupnost:
    Accessibility:
    volně přístupno open free
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.trentinograndeguerra.it
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124603#424188Verze : 0
    MOD