Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 535 příspěvků vloženo, 1310 editováno a 843 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Baterie Monte Brione (střední)

Central Battery Monte Brione / Mittelbatterie Monte Brione

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Baterie Monte Brione (střední) Central Battery Monte Brione
    Originální název:
    Original Name:
    Mittelbatterie Monte Brione
    Další názvy:
    Other Names:
    Batteria di Mezzo
    Obec:
    Municipality:
    Riva del Garda Riva del Garda
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    45°52'58.10"N 10°52'20.48"E
    Fotografie nebo nákres:
    Photo or Sketch:
    Druh objektu:
    Sort of Object:
    dělostřelecký fort Artillery Fort
    Typ objektu:
    Type of Object:
    opevněná dělostřelecká baterie
    Fortified Artillery Battery
    Vyšší pevnostní celek:
    Upper Fortress Complex:
    Pevnost Riva Fortress Riva
    Zahájení stavby:
    Start of Construction:
    DD.MM.1898
    Dokončení stavby:
    Completion of Construction:
    DD.MM.1900
    Výzbroj:
    Armament:
    4x 12cm kanón s min. střílnou M-80/96
    2x 8mm těžký kulomet M-7/12
    3x 12cm Cannon with the minimal Loophole M-80/96
    2x 8mm Heavy Machine Gun M-7/12
    Posádka:
    Crew:
    ?
    Bojové využití:
    Combat Use:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Současný stav:
    Current Condition:
    zřícenina ruin
    Přístupnost:
    Accessibility:
    volně přístupno open free
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.trentinograndeguerra.it
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124604#424192Verze : 0
    MOD