Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 469 příspěvků vloženo, 1168 editováno a 790 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Watari, Sakon

Sakon Watari / 渡左近

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Watari Watari
    Jméno:
    Given Name:
    Sakon Sakon
    Jméno v originále:
    Original Name:
    渡左近 / わたり・さこん
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    20.07.1893 ?
    20.07.1893 ?
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    01.04.1951 ?
    01.04.1951 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 15. divize
    velitel: 23. samostatná smíšená brigáda
    velitel: 29. samostatná smíšená brigáda
    Commander: 15th Division
    Commander: 23rd Independent Composite Brigade
    Commander: 29th Independent Composite Brigade
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    www.generals.dk
    http://pwencycl.kgbudge.com/W/a/Watari_Sakon.htm
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124613#424216Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Watari Watari
    Jméno:
    Given Name:
    Sakon Sakon
    Jméno v originále:
    Original Name:
    渡 左近
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.03.1938 plukovník
    25.08.1941 generálmajor
    01.03.1945 generálporučík
    01.03.1938 Colonel
    28.08.1941 Major General
    01.03.1945 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.11.1937-01.03.1938 Velitel : 7. sekce (Čínské zpravodajství) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
    01.03.1938-17.06.1938 Velitel : 7. sekce (Čínské zpravodajství) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
    17.06.1938-09.03.1939 Velitel : 7. sekce (Čínské zpravodajství) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
    18.01.1943-08.04.1944 Velitel : 23. samostatná smíšená brigáda
    16.05.1944-25.07.1945 Velitel : 29. samostatná smíšená brigáda
    25.07.1945-30.09.1945 Velitel : 15. divize

    Ručně vyplněné položky:
    DD.MM.1934-DD.MM.1936 vedúci Hangkow zvláštnej agentúry
    01.12.1936-17.06.1938 Skupina politické situace 7. sekce 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
    DD.MM.1936-DD.MM.1937 Vojnové kolégium - inštruktor
    01.11.1937-17.06.1938 poverený náčelník 7. sekce (Čínské zpravodajství) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
    17.06.1938-09.03.1939 náčelník 7. sekce (Čínské zpravodajství) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
    DD.MM.1939-DD.MM.1940 Velitel 3. Čínskeho posádkového pluku
    DD.MM.1940-DD.MM.1941 Starší štábny dôstojník, štáb 13. armády
    DD.MM.1941-DD.MM.RRRR 5. náhradná divízia
    DD.MM.1941-DD.MM.1943 Velitel skupiny pechoty 1. divízie
    DD.MM.1944-DD.MM.1944 Velenie Armády Burmskej zóny
    Automatically linked items:
    01.11.1937-01.03.1938 Commander : 7th Section (China Inteligence) 2nd Bureau (Intelligence) of the Imperial Army General Staff Office
    01.03.1938-17.06.1938 Commander : 7th Section (China Inteligence) 2nd Bureau (Intelligence) of the Imperial Army General Staff Office
    17.06.1938-09.03.1939 Commander : 7th Section (China Inteligence) 2nd Bureau (Intelligence) of the Imperial Army General Staff Office
    18.01.1943-08.04.1944 Commander : 23rd Independent Mixed Brigade
    16.05.1944-25.07.1945 Commander : 29th Independent Mixed Brigade
    25.07.1945-30.09.1945 Commander : 15th Division

    Manually added items:
    DD.MM.1934-DD.MM.1936 Head of Hangkow Special Agency
    DD.MM.1936-DD.MM.1937 Instructor at the War College
    01.12.1936-17.06.1938 Political Situation Team 7th Section 2nd Bureau of the Imperial Army General Staff Office
    01.11.1937-17.06.1938 Appointed Head of 7th Section (China Inteligence) 2nd Bureau (Intelligence) of the Imperial Army General Staff Office
    17.06.1938-09.03.1939 Head of 7th Section (China Inteligence) 2nd Bureau (Intelligence) of the Imperial Army General Staff Office
    DD.MM.1939-DD.MM.1940 3rd China Garrison Regiment Commander
    DD.MM.1940-DD.MM.1941 Senior Staff Officer 13th Army
    DD.MM.1941-DD.MM.RRRR 5th Depot Division
    DD.MM.1941-DD.MM.1943 Infantry Group 1st Division Commander
    DD.MM.1944-DD.MM.1944 Burma Area Army Headquarters
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.generals.dk
    http://pwencycl.kgbudge.com/W/a/Watari_Sakon.htm
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124613#424219Verze : 3
    MOD