Bertram, Oskar

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Bertram, Oskar

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Bertram Bertram
    Jméno:
    Given Name:
    Oskar Oskar
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Oskar Bertram
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    04.11.1890 Gera /
    04.11.1890 Gera /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    12.08.1965 Wiesbaden /
    12.08.1965 Wiesbaden /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    veliteľ 2. divízie protilietadlového delostrelectva Commander of the 2nd Flak-Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124620#424228Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Bertram Bertram
    Jméno:
    Given Name:
    Oskar Oskar
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Oskar Bertram
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.08.1912 Leutnant
    27.01.1916 Oberleutnant
    01.07.1922 Hauptmann
    01.10.1933 Major
    01.09.1935 Oberstleutnant
    01.10.1937 Oberst
    01.06.1939 Generálmajor
    01.06.1941 Generálporučík
    18.08.1912 Leutnant
    27.01.1916 Oberleutnant
    01.07.1922 Hauptmann
    01.10.1933 Major
    01.09.1935 Oberstleutnant
    01.10.1937 Oberst
    01.06.1939 Major General
    01.06.1941 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.09.1941-11.01.1942 Velitel : 2. protiletadlová dělostřelecká divize
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Vyšší velitelství pevnostního protiletadlového dělostřelectva III
    01.09.1941-11.01.1942 Commander : 2nd Anti-Aircraft Artillery Division
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : 3rd Higher Fortress Anti-Aircraft Artillery Command
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    MM.DD.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124620#424229Verze : 0
    MOD