Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 387 příspěvků vloženo, 1062 editováno a 361 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Feyerabend, Walter

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Feyerabend Feyerabend
    Jméno:
    Given Name:
    Walter Walter
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Walter Feyerabend
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    03.12.1891 Warten /
    03.12.1891 Warten /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    15.04.1962 Detmold /
    15.04.1962 Detmold /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    veliteľ 2. divízie protilietadlového delostrelectva Commander of the 2nd Flak-Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124621#424231Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Feyerabend Feyerabend
    Jméno:
    Given Name:
    Walter Walter
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Walter Feyerabend
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01 .03.1910 Leutnant
    18.12.1915 Oberleutnant
    01.02.1922 Hauptmann
    01.09.1932 Major
    01.06.1935 Oberstleutnant
    01.08.1937 Oberst
    20.04.1939 Generálmajor
    01.04.1941 Generálporučík
    01 .03.1910 Leutnant
    18.12.1915 Oberleutnant
    01.02.1922 Hauptmann
    01.09.1932 Major
    01.06.1935 Oberstleutnant
    01.08.1937 Oberst
    20.04.1939 Major General
    01.04.1941 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    DD.08.1939-DD.09.1941 Velitel : Velitelství protivzdušné obrany 2
    12.01.1942-03.02.1942 Velitel : 2. protiletadlová dělostřelecká divize
    03.02.1942-30.11.1942 Velitel : 14. protiletadlová dělostřelecká divize
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Vyšší velitelství protiletadlového dělostřelectva v leteckém okruhu I
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Vyšší velitelství protiletadlového dělostřelectva 1

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    DD.08.1939-DD.09.1941 Commander : 2nd Air Defence Command
    12.01.1942-03.02.1942 Commander : 2nd Anti-Aircraft Artillery Division
    03.02.1942-30.11.1942 Commander : 14th Anti-Aircraft Artillery Division
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : Higher Anti-Aircraft Artillery Command in 1st Air District
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : 1st Higher Anti-Aircraft Artillery Command

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    - Spona 1939 k Železnému kříži 1914 2. třídy
    Clasp 1939 to Iron Cross 1914 to 2nd Class
    Wiederholungsspange 1939 zum Eisernen Kreuz 1914 2. Klasse
    -


    MM.DD.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124621#424232Verze : 0
    MOD