Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 474 příspěvků vloženo, 1193 editováno a 745 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Hecht, Max

plukovník

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hecht Hecht
    Jméno:
    Given Name:
    Max Karl Friedrich Max Karl Friedrich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Max Karl Friedrich Hecht
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    plukovník Colonel
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    27.01.1898 Budyšín /
    27.01.1898 Bautzen /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    13.06.1980 Hof /
    13.06.1980 Hof /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    veliteľ 4. protilietadlového delostrelectva Commander of 4th Flak-Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    Držiteľ Rytierskeho kríža. Recipient of Knights Cross.
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124692#424371Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hecht Hecht
    Jméno:
    Given Name:
    Max Karl Friedrich Max Karl Friedrich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Max Karl Friedrich Hecht
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.02.1942 podplukovník
    20.04.1943 plukovník
    01.02.1942 Oberstleutnant
    20.04.1943 Oberst
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    DD.04.1942-DD.07.1942 Velitel : Protiletadlová dělostřelecká brigáda Hannover
    05.11.1944-18.04.1945 Velitel : 4. protiletadlová dělostřelecká divize

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    DD.04.1942-DD.07.1942 Commander : Anti-Aircraft Artillery Brigade Hannover
    05.11.1944-18.04.1945 Commander : 4th Anti-Aircraft Artillery Division

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    07.03.1942
    Rytířský kříž Železného kříže 1939
    Knight's Cross of the Iron Cross
    Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes 1939
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124692#424372Verze : 0
    MOD