Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 385 příspěvků vloženo, 1055 editováno a 361 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Heřmanův Městec

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Heřmanův Městec Hermanuv Mestec
    Originální název:
    Original Name:
    Heřmanův Městec
    Další názvy:
    Other Names:
    Hermannsstädtl
    Nižší územní celek:
    Lower Administrative Area:
    - -
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    00°00'00.00"N 00°00'00.00"E
    Místní části:
    Local Municipalities:
    -
    První písemná zmínka:
    First Written Reference:
    -
    Vojenské objekty:
    Military Objects:
    Památky:
    Historical Sights, Places of Interest:
    -
    Muzea:
    Museums:
    - -
    Osobnosti:
    Personalities:
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    24.09.1938 28.09.1938 Letka 47
    47th Flight
    13.02.1945 17.02.1945 VIII. letecký sbor
    VIII Air Corps
    29.04.1945 DD.MM.1945 Velitelství letectva VIII
    8th Air Force Command
    Průmyslové podniky:
    Industry:
    Vlajka:
    Banner:
    -
    Znak:
    Coat of Arms:
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    -
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124714#424428Verze : 0
    MOD