Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 499 příspěvků vloženo, 1234 editováno a 802 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Eibenstein, Rudolf

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Eibenstein Eibenstein
    Jméno:
    Given Name:
    Rudolf Rudolf
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Rudolf Eibenstein
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    02.07.1894 Bischofswerda / 02.07.1894 Bischofswerda /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    18.01.1984 Gauting 18.01.1984 Gauting
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124723#428356Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Eibenstein Eibenstein
    Jméno:
    Given Name:
    Rudolf Rudolf
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Rudolf Eibenstein
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    12.08.1914 Leutnant
    30.11.1917 Oberleutnant
    01.02.1926 Hauptmann
    01.07.1934 Major
    01.01.1937 Oberstleutnant
    01.02.1939 Oberst
    01.08.1941 Generálmajor
    01.08.1943 Generálporučík
    12.08.1914 Leutnant
    30.11.1917 Oberleutnant
    01.02.1926 Hauptmann
    01.07.1934 Major
    01.01.1937 Oberstleutnant
    01.02.1939 Oberst
    01.08.1941 Major General
    01.08.1943 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    22.09.1941-01.12.1941 Velitel : 12. protiletadlová dělostřelecká divize
    21.02.1942-28.02.1943 Velitel : 7. protiletadlová dělostřelecká divize
    01.03.1943-30.04.1944 Velitel : 16. protiletadlová dělostřelecká divize
    01.07.1944-28.04.1945 Velitel : 26. protiletadlová dělostřelecká divize
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Náčelník štábu : Letecká župa IV
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Protiletadlová dělostřelecká brigáda IX

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    22.09.1941-01.12.1941 Commander : 12th Anti-Aircraft Artillery Division
    21.02.1942-28.02.1943 Commander : 7th Anti-Aircraft Artillery Division
    01.03.1943-30.04.1944 Commander : 16th Anti-Aircraft Artillery Division
    01.07.1944-28.04.1945 Commander : 26th Anti-Aircraft Artillery Division
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Chief of Staff : 4th Air Region
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : 9th Anti-Aircraft Artillery Brigade

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    09.03.1942
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124723#430515Verze : 0
    MOD