Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 353 příspěvků vloženo, 1359 editováno a 400 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Lentzsch, Johannes

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Lentzsch Lentzsch
    Jméno:
    Given Name:
    Johannes Johannes
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Johannes Lentzsch
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    15.03.1881 Riestedt /
    15.03.1881 Riestedt /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    20.05.1968 Hamburk /
    20.05.1968 Hamburg /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124729#424445Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Lentzsch Lentzsch
    Jméno:
    Given Name:
    Johannes Johannes
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Johannes Lentzsch
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    27.01.1903 Leutnant
    27.01.1912 Oberleutnant
    08.11.1914 Hauptmann
    01.02.1926 Major
    01.11.1930 Oberstleutnant
    01.04.1933 Oberst
    01.04.1936 Generálmajor
    01.03.1938 Generálporučík
    27.01.1903 Leutnant
    27.01.1912 Oberleutnant
    08.11.1914 Hauptmann
    01.02.1926 Major
    01.11.1930 Oberstleutnant
    01.04.1933 Oberst
    01.04.1936 Major General
    01.03.1938 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Letecká župa 10
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Letecká župa I
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Vyšší velitelství protiletadlového dělostřelectva v leteckém okruhu IV
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel : Vyšší velitelství protiletadlového dělostřelectva 4

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : 10th Air Region
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : 1st Air Region
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : Higher Anti-Aircraft Artillery Command in 4th Air District
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Commander : 4th Higher Anti-Aircraft Artillery Command

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    MM.DD.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/124729#424450Verze : 0
    MOD